Hizmetler

Hizmetlerimiz

Profesyonel Çözüm Ortağınız

Karavan kontrol sistemlerinde uygun fiyat garantisiyle profesyonel çözümler sunuyoruz.

Karavan

Karavan yapımı nasıl oluyor? Sıfırdan bir aracı karavana çevirme aşamaları. Baştan sona çekme veya Motokaravan yapımı, gerekli belgeler nedir, malzeme listesi, kaça mal olur?, yapım projeleri ve iç dizayn firmaları fiyatları, ruhsat işlemleri vb. birçok konuda detay bulacağınız blog yazımızla kendinizde bir karavan yapabilirsiniz.

Motokaravan

Öncelikle motorakavan, motorlu araç ile bütünleşmiş, tek parçadan oluşan ve  iç düzeni kamp yapmaya elverişli, kendinden motorlu kamp taşıtlarıdır. Motorlu karavanların üç ana tipi vardır.

Solar Panel Sistemleri

Güneş paneli güneşten gelen dalga boyunu elektrik enerjisine verimli bir şekilde çeviren sistemdir. Üzerinde güneşin vermiş olduğu ışık dalgalarını tutan ve içerisinde bu ışık dalgalarını çeviren sistem yer almaktadır.

Kontrol Sistemleri

Mekanizmalar üzerinde istenilen kontrolün gerçekleştirilebilmesi için stratejiler içeren sistemlere kontrol sistemleri adı verilir. Kontrol sistemi kontrol ve denetlenen sistemden oluşur.

Çekme Karavan

Çekme karavan otomobil ve diğer motorlu taşıtların çeki demirleri ile bağlantı kurarak, çekerek götürebileceğiniz karavan türüdür. Çekme karavanlar motorlu taşıtlar haricinde başka bir çekiş modeline sahip değildir.

750 Kg Altı Çekme Karavan

Hafif olması nedeni ile en çok merak edilen, çekme karavanlar için geçerli bir durumdur. 750 kg altı demek, karavanın seyir halinde iken donanımları ve kişisel eşyalarınız ile birlikte 750 kiloyu aşmaması gerekir.

750 Kg Üstü Çekme Karavan

750 kg üstü olanların O2 belgesi ve ruhsatı, ayrı bir plakası ve her yıl muayene olması gerekir. 750 kg üstü çekme karavan için BE – CE veya DE Sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekir.

Bu sektörde 10 yıldır tecrübe sahibiyiz.

Hayallerinize giden yolda sizlerle buluşacağımız için heyecanlıyız. Karavan yapımında, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için fiyat ve kalite açısından ilk tercih oluyoruz.

0 +
Çekme Karavan Yapımı
0 +
Müşterilerimiz
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Karavanlarımız Her Şehirde
Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlermiz Hakkında Genel Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Karavan almaya karar vermeden önce makalemizdeki artı ve eksileri ile çekme karavan ve motokaravan karşılaştırmasını okuyup, aşağıdaki soruları kendinize göre cevaplayarak doğru karar verin.

  • Karavan için ayırdığınız ortalama bütçe nedir?
  • Karavanınız ile hedef konuma ulaştıktan sonra yerleşik bir kamp mı yapacaksınız yoksa karavanı bırakıp aracınızla rahatça gezmek mi istersiniz?
  •  Çoğunlukla karavan parkları ya da kamp alanlarında mı konaklayacaksınız yoksa doğada mı olmayı düşünüyorsunuz?
  • Kaç kişi kullanmayı düşünüyorsunuz?
  • Genellikle kaç günlük kamplara çıkmayı düşünüyorsunuz?
  • Ne kadar sıklıkla karavanı kullanmayı düşünüyorsunuz?
  • Aldığınız motokaravanı sürebilecek misiniz?